Customer area or Leadership Support Log In

DEĞIŞIM YÖNETIMINI YENILIKLERLE DÜZENLEMEK

FELSEFEMIZ:

Bir çok organizasyonlar degisen bir piyasada stratejik hedeflerine ulasmak için, devamli yeni konseptler ararlar. Biz suna inaniyoruz ki, sadece elemanlarin fikirleri, bilgileri ve kabiliyetleri sirketin hedeflerine ulasmasini saglar. Bunun için personel- ve organizasyon gelisimi çok önemlidir. Fakat bu konuda effektif hizmet vermek için, personel yetistirmede geleneksel görüsleri kritik bir sekilde gözden geçirilmesi lazim ve elemanlari yetistirmek ve baglamak için çok fikirli ve yenileyeci metodlar üretilmesi gerekiyor. Change International bu konuda lider pozisyona geçip uluslararasi konferanslarda müsterileri için “best practice” kesfetmek ister. Örnegin Balanced Scorecard fikirlerini personel yetistirmedeki kalite standardinin yükseltmek için, yeni konseptler hazirladik. Artik, sirketlerindeki önemli degisim prosedürlerini desteklemek için, bir çok müsterilerimiz enformasyon pazarini kullanmaktadir. Müsterilerimizin bize gelmelerin nedeni, projeleri için disardan objektif bir görüs saglamalari veya deneme için kompetent bir partner aramalari. Fakat gerçeklestirmeyi bir çok zaman kendileri yaparlar.

ÇALIŞMALARIMIZIN ÖRNEKLERI

Biz size hedeflerinize ulaşmak için yardımcı olacaktır.

  • Üst düzey yönetim gelistirme programi yardimiyla degisik ülkelerde sirket prensiplerini gelistirilip ve oturturulmasi
  • Bir uluslararasi çalisan sirketin üst düzey yönetim kadrosundan 200 üye dahilinde “open space conference” organizasyonu ve düzenlenmes
  • Leadership Balanced Scorecard`i bir ilaç sanayi sirketine yerlestirmek
  • “Investor-in-People (IIP)” modelinle ön hazirliklarda bulunup ve sirketlere bu konuda danismanlik yapmak

Mobilising the critical mass with a large group intervention (Info Market)

DEGISIM PROSEDÜRÜNDE YENILEGECI DÜZENLEME KONUSUNDA KRITIK SORULAR:

  • Her hangi bir personel yetistirme stratejisi, yönetim kurulu tarafindan desteklenip gerçeklestiriliyor mu ?
  • Kendi çalismalarimiz peryodik olarak kritik sekilde gözden geçiriyormuyuz ?
  • Hangi ölçüde sistematik ve peryodik iç müsterilerimizden yank aliyoruz ve bunun üzerine sirketdeki imajimizi ve çalismamizin kalitesini gözden geçiriyormuyuz ?
  • Performansimizi devamli olarak yükseltmek için “Benchmarking” kullaniyormuyuz ??